Ofis Dekorasyonunda Masa Seçimi

İlk önce yapılması gereken bir ihtiyaç listesi oluşturmaktır. İhtiyaç listesini kuracağınız ofisin işlevine göre hazırlayacaksınız. Örneğin hazırlayacağınız ofis mimarlık ofisi olacaksa daha çok dikkat çekici maketler ile süsleyebilirsiniz.
Dekorasyon yapılacak ofisin güneş alıp almadığına bakılmalı ve ona göre renk seçimi yapılmalı . Örneğin çok güneş alan bir ofisiniz varsa daha çok koyu renk boya ve açık renk mobilya tercih etmelisiniz. Ofisiniz güneş almayan bir yerde ise açık renk boya koyu renk mobilya tercih edilebilir.
Ofis dekorasyonunda masa seçimi çok önemlidir. Öncelikle yapılması gereken ofisin büyüklüğüne göre bir masa seçimi yapılması gerekiyor. İnsanlar, çalışanlar bil hasa ofisi ziyaret edecek kişiler ferah bir ortam ister. Kullanacağınız işe göre masa büyüklü rengi tasarımı değişir . 
 

                                                           KAYNAK

          Örneğin tekstil üzerine bir ofis kurduysanız sergileyeceğiniz ürünlerin net bir şekilde belli olması için daha çok tek renk açık bir renk tercih edilmesi gerekir.

                                                                
           Örneğin dekorasyon üzerine bir ofis kuruyorsanız daha estetik şık ve renkli bir masa tercih etmeniz gerekir .
           Örneğin bir psikolog iseniz daha ufak daha samimi ortam için küçük bir masa tercih edilmelidir. 
  Ofis dekorasyonunda masa çok önemlidir yaptığınız işe göre büyük, küçük,uzun, açık renk koyu renk tercih edilmeli . Dekore edeceğiniz ofisi bir iç mimar yardımı ile ofisin ışığına, konumuna, büyüklüğüne ve küçüklüğüne göre güzel bir proje oluşturulmalıdır.
Bir ofisi gösteren daima doğru tercih edilmiş masadır!

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.