Ziyaretçilerimizin Dikkatine!

Yazdımokadar.com‘ da amacımız her ne kadar sizlere; insanlığa ve doğaya faydalı güncel bilgiler, haberler sunmak olsa da özellikle “tıp ve sağlık” kategorisinde paylaştığımız bilgiler zamanla geçerliliğini ve güncelliğini yitirmiş olabilir. Bu yüzden (haber, bilgi, yorum, tıbbi bilgiler, makale, video, resim vs) kısaca tüm materyallerin sadece genel bilgilendirme amaçlı olduğunu ve bu bilgilerin zamanla geçerliliğini yitirmiş olabileceğini lütfen unutmayın! Sitemizden edindiğiniz bilgileri her ne olursa olsun hiçbir zaman alanında uzman kişilerin görüşü ve tavsiyesi olmadan doğrudan kişisel teşhis ve tedavi yöntemi olarak kullanmayınız.

Sağlığınızla ilgili özellikle de hayati önem taşıyan durumlarda lütfen uzman hekime başvurunuz. Sitemiz, alanında uzman bir kişiye danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek herhangi bir zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yazılarımıza yorum yapan, soru soran veya görüş bildiren kişiler bu uyarıları hükmen kabul etmiş sayılırlar.

Dış Bağlantılar

Yazdimokadar.com sitesi, sayfalarından farklı internet adreslerine bağlantı vermektedir. yazdimokadar.com link verdiği, banner tanıtımını yaptığı sitelerin içeriklerinden veya gizlilik prensiplerinden sorumlu değildir. Burada bahsedilen bağlantı verme işlemi, hukuki olarak “atıfta bulunma” olarak değerlendirilmektedir.

Bizi Anlayışla Karşılayacağınızı Umar, Hepinize Teşekkür Ederiz.