Kadınları Tavlamanın Yolları Nelerdir?

Samimi Bakışlar

 
Bir kadınla yeni tanıştığınız zaman, gözlerinin içine bakarak sohbet etmek, samimiyetin ve onun ağzından çıkan her söze büyük önem verdiğinizi gösterir.Konuşma esnasında gözlere değil de farklı yerlere bakmak kadını rahatsız edecek ve ona güven vermeyecektir. Arada bir abartmamak koşulu ile dudaklara bakılabilir.
 

 Bakımlı Olmak Şart

 
Bir kadını etkilemek için, bakımlı ve temiz olmak çok önemlidir. Kadınlar detaylara büyük önem verirler. Pahalı giyinmek zorunda değilsiniz ama temiz ve düzgün giyinmeli, kişisel bakımınıza dikkat etmelisiniz.
 

 Centilmen Olun

 
Sizin için normal olan davranışlar, bir kadın için büyük önem taşıyabilir. Yemek masasında sandalyesini çekmek, arabanın kapısını açmak, üşüdüğünde üzerinizdeki paltoyu ona vermek gibi ince düşünülmüş davranışlar, bir kadın üzerinde etki bırakmanızda yardımcı olacaktır.
 

 Arkadaşlarına Da Önem Verin

 
Kadınlar için, arkadaş ortamında nasıl bir intiba bıraktığınız önemlidir. Hoşlandıkları erkeğin, arkadaşları tarafından ve ailesi tarafından kabul görmesi büyük önem taşır. Öncelikle, onun sosyal ortamına ayak uydurmanız ve deyimde söylendiği gibi, Kaleyi içten fethetmeniz sizin lehinize bir durum olacaktır.
 

 İltifat Etmeyi Unutmayın

 
Kadınlar iltifat almaya bayılırlar. Ama bu iltifat cümlelerini abartmamaya ve klişe cümleler kullanmamaya özen göstermek gerekir. Seçeceğiniz bir kaç özel iltifat, onu oldukça heyecanlandırmaya yetecektir.
 

 Telefonu Görmezden Gelin

 
Hoşlandığınız bir kadınla sohbet ederken, telefonunuzla ilgilenmeniz, aramalara cevap vermeniz, birileriyle mesajlaşmanız onu önemsemiyormuş hissi yaratabilir. Ancak konuşmanız esnasında çalan telefonu sessize almak hatta kapatıp kaldırmak, sadece seni önemsiyorum düşüncesi doğurur.
 

 İdeallerinizden Bahsedin

 
Kadınlar boş ve amaçsız konuşan, gelecekle ilgili hiç bir planı programı olmayan erkeklere ilgi duymazlar. Ne istediğini bilen, ayakları üzerine sağlam basan, gelecekle ilgili idealleri ve hedefleri olan erkekler kadınlar için dikkat çekicidir.
 
 
 

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.