Go Daddy Nasıl Bir Şey?

Go Daddy Nasıl Bir Şey?

 
Go Daddy dünyanın en kapsamlı ve büyük sunucularını sağlayan, küçük ve aynı zamanda bağımsız girişimlerde bulunan dünyanın en büyük bulut platformlarının başında yer alır. Dünya çapında 17 milyondan fazla müşteriye sahip, girişimci insanlar için uygun fikirler, özgün isimler, profesyonel olarak destek veren web siteleri ve müşteri çekme politikasına sahip olan bir platformdur.
 

 Neden Go Daddy?

 
 Dünya Çapında Hizmet
 
Eğer uluslararası bir site deneyimine sahip olmak istiyorsanız; Türkiye’deki sunucular sizin için yeterli olmayabilir. Birçok ülkede, geniş bir kitle yelpazesine sahip olmasının yanı sıra uzman kadrosu yardımıyla geniş sınırlara yayılabilirsiniz. Go Daddy; ulusal ve çeşitli bölgelerde hizmet veren uygun altyapıya sahip bir kuruluştur.
 

 Fiyat Avantajları

 
En öne çıkan özelliklerinden biri kayıt sırasında size sunduğu fiyat avantajlarıdır. Alan adı ve sunucu birlikteliğinde siz kayıt yaparken 1 Dolar gibi bir fiyatla üyeliğinizi başlatabilir. Bu diğer firmalara kıyasla Go Daddy’ seçmek için önemli bir unsurdur. Ayrıca bu sunucuyu kullanırken ileri ki yıllarda devam edip etmeyeceğinize karar vermek için size gerekli süreyi tanır.
Eğer Go Daddy’i ikinci yıl devam ettirmek isterseniz 40 TL civarlarında bir fiyatla hizmeti yenilemeniz istenir. Eğer teklif sizin için uygun olursa kabul eder ve üyeliğinizi ikinci yıla sürdürmüş olursunuz.
 

 Avantajlı Kuponlar

 
Bir diğer önemli özellik ise birçok Go Daddy hizmetinden avantajlı kuponlar sayesinde indirimli yararlanmaktır. Alışveriş sonrasında uygun kuponlar size e posta aracılığı ile gönderilerek avantajdan faydalanmanız sağlanır. Eğer alışveriş sonrasında herhangi bir indirim kuponu size verilmemiş ise, seçtiğiniz ürünleri almaktan vazgeçerek sepette bekletmenizdir. Bu yöntem sayesinde Go Daddy size bu ürünleri almanız için birkaç gün içerisinde avantaj kuponları sağlayacaktır.

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.