Android Telefonlar İçin En İyi Virüs Programı 2021

Günümüzde cep telefonlar şüphesiz tüm işlerimizi hallettiğimiz ve yanımızdan ayırmadığımız demirbaş eşyalarımızdan birisi. Ancak aynı oranda internette dolaşan dosya sayısı da öngörülemez bir şekilde arttığından cep telefonlarımıza virüs bulaşma riski de artıyor. Peki cep telefonlarımızı bu virüslerden korumanın herhangi bir yolu yok mu? Android telefonlarınıza yükleyeceğiniz virüs programları ile cep telefonunuzda olan mevcut olan virüslerinizi ortadan kaldırabilir ve yeni virüslerin bulaşmasını önleyebilirsiniz. İşte android telefonlar için en iyi virüs programı 2021

Android Telefonlar İçin En İyi Virüs Programı 2021
Android Telefonlar İçin En İyi Virüs Programı 2021

Bu makalemizde sizler için internette en çok araştırılan konulardan olan android telefonlar için en iyi virüs programı 2021, Samsung telefonlar için en iyi virüs programı, android telefonlar için en iyi virüs programı hangisi ve son olarak anroid cep telefonu için en iyi virüs programı gibi konuları detaylı bir şekilde ele aldık… 

Avast Mobile Security 

Avast Mobile Security, uygulama marketlerinde bulabileceğiniz en iyi ücretsiz virüs uygulamalarından biridir. Uygulama sayesinde cihazınızda genel bir tarama yapabilir ve zararlı dosyaları uzaklaştırabilirsiniz. Koruma işleminin yanı sıra bilinmeyen numaralardan gelen çağrıları engelleme, güvenlik duvarı gibi özellikleri bulunmaktadır. Hatta hırsızlık önleyici mod ile telefonunuzu kaybettiğiniz anlarda nerede olduğunu an ve an izleyebilirsiniz. 

Bitdefender Antivirus Free 

Diğer antivirüs uygulamalarının yanı sıra Bitdefender Antivirus free uygulaması arka planda gereksiz yere çalışarak pil ömrünüzü tüketmez. Bu nedenle eğer sisteminizi boş yere yormayan bir uygulama arayışı içerisindeyseniz Bitdefender Antivirus Free tam da size göre. Uygulamayı marketlerden ücretsiz bir şekilde indirdikten sonra manuel olarak virüs tarama işlemini yapmanız gerekmektedir. Bitdefender Antivirus Free uygulamasının dezavantajı ise kendi kendine zararlı dosyaları tespit edememesi, manuel bir çalışma gerektirmesidir. 

AVG  

AVG uygulaması en çok özelliğe sahip olan ücretsiz antivirüs uygulamalarından biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Örneğin AVG ile sistem içerisinde bulunan virüsleri silebilir, yeni virüslerin bulaşmasını önleyebilir, önbellekte bulunan ve boşa yer kaplayan gereksiz dosyaları silebilir, hırsızlık modu ile kayıp telefonunuzun nerede olduğunu bulabilirsiniz. AVG uygulamasını dünya üzerinde yaklaşık 6,5 milyon kişi kullanmaktadır ve uygulama puanı 4,6’dır. Ayrıca AVG uygulamasının kendi VPN’i de bulunmaktadır. 

McAfee Security & Power Booster Free 

McAfee Security & Power Booster Free uygulaması uzun yıllardan beri bilgisayarlarda sıklıkla kullanılan bir uygulamadır. Mobil sürümü de gelen uygulamanın en iyilerinden biri olduğu şüphesiz. McAfee Security & Power Booster Free uygulaması ile cep telefonunuzda bulunan virüsleri silebilir ve yeni virüslerin bulaşmasını engelleyebilir, cihazınızda bulunan gereksiz dosyaları silebilir, cihazın verimini arttırabilir ve hırsızlık modu sayesinde kayıp cihazınızın yerini an ve an izleyebilirsiniz.

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.