Kumral Bayanlar Nasıl Giyinmeli İşte Detayları

Giyimle alakalı karar verirken ten rengi, saçlar vs. önemlidirKumrallar nasıl giyinmeli sorusu için çeşitli açılardan buna yanıt verilebilir.

Kumral Bayanlar Nasıl Giyinmeli İşte Detayları! 
Kumral Bayanlar Nasıl Giyinmeli İşte Detayları!

Saçlar Ve Kıyafet Seçimi Arasındaki Bağ 

Saç renginiz sarı kızıl değilse, ten renginiz buğday tense giysi ve genel kıyafet seçimleri açısından artı sağlayabilirsiniz. Yani seçimlerinizde hemen her giysi ve aksesuarı kendinize kolayca yakıştırabilirsiniz.  Saç rengi genel görüntünüzde ilk bakılan alan olduğu için bu önemli bir kıstas olarak düşünülmektedir.  

Günlük Giyim Kombin Önerileri 

Kumrallar için günlük giyim önerileri mevsime göre seçimlerle binlerce çeşit olarak düşünülebilir. Kendi beğendiğiniz renklere göre kombin oluşturmak mümkündür. Günlük giyim kombini, gideceğiniz yere ve hareket miktarınıza göre seçilebilir. Uzun saatler dışarda yürüyecekseniz rahat bir pantolon ve ayakkabı ile bluz seçimi ideal olur. Çantanızı da belinizi ağrıtmayan şekilde hafif büyük seçmelisiniz. Renklerde kahve tonları, mor, canlı pembe, mavi, yeşil gibi doğru kombinler kullanılabilir. Günlük giyimde siyah tayt, siyah kot pantolon ve üzerine tunik ile bol aksesuar iyi bir seçenek olabilir. 

Aksesuar Seçimi 

Kumrallıkla aksesuar seçimi arasında doğrudan bir alaka olmasa da altın sarısı renkleri takılarda sınırlı kullanmanız önerilir. Tek parça altın rengi idealdir. Bunun nedeni daha fazla kullandığınızda renginiz soluk görüntü alabilir.  Deri bileklikler, gümüş renk kolyeler vs. daha ideal olacaktır. 

İş Yerinde Kombin Önerisi 

İş hayatınızda genelde klasik veya konforlu şık günlük kıyafetlerden giymek tercihiniz olabilir. Kumrallar için iş kombin önerilerinde V yaka bluz, dar kesim diz altı etek ve topuklu ayakkabı iyi bir seçim olabilir. Ayrıca kemerli diz altına gelen elbise ve uzun hırka ile kullanım da şık ve rahat iş yeri kullanımı olabilir. 

Gece Elbisesi Seçimi Nasıl Olmalı? 

Kumrallar için gece elbisesi modelleri seçerken toz pudra, açık pembe ve buz mavisi renklerinden pek seçim yapmamanız önerilir. Bu renkler ten renginizi soluk ve boğucu hale getirebilir. Bunun yerine lacivert, bordo, koyu yeşil tonlarda hafif metalik detayların da olduğu tasarımları seçebilirsiniz. Gece elbisesi ile ayakkabı kombini bilekten kesmeyecek şekilde olmalıdır.

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.