En İyi 10 Protein Tozu ve Aminoasit Markası

Vücut geliştirme sporuyla ilgilenen sporcular sadece gıdalarla, kas gelişimi için gerekli olan besin değerlerini alabilmeleri çok mümkün olmamaktadır. Bu nedenle sporcular protein ve aminoasit ihtiyaçlarının bir kısmını firmaların üretmiş olduğu destek kürleriyle karşılamaktadır. Biz de bu nedenle sizler için en iyi protein tozu ve aminoasit markalarını mercek altına yatırdık.

En İyi 10 Protein Tozu ve Aminoasit Markası
En İyi 10 Protein Tozu ve Aminoasit Markası

1-Multipower Amino Mega Shot 

Saf içeriği sayesinde emilimi çok kolay olan bir aminoasittir. Bu nedenle tercih edilirliği çok kolaydır. Aminoasitler arasında önemli bir yere sahip olan ürün ne yazık ki fiyat olarak biraz yüksektir.  

2-Scivation Xtend 

İçeriğinde en önemli etken glutamindir. Glutaminle vücut kendini daha hızlı bir şekilde toparlayabilmektedir. İçeriğindeki B6 vitamini protein sentezini arttırmaktadır. 

3-Olimp Amino 5500 400 Kapsül 

Sporcular için tercih sebebi olmasının en büyük nedeni kaliteli hammadde kullanılmasıdır. İçeriğinde de bir miktar B6 vitamini ihtiva etmektedir.  

4-Weider Amino Liquid Mega Forte 

Likit bir yapıya sahiptir. Bu nedenle vücuda emilimi oldukça kolaydır. İçeriğindeki arjinin ve ornitin ile sporcular arasında tercih edilmektedir.  

5-Multipower Whey Amino 3400 

Uygun fiyatı ile yüksek performans sağlamaktadır. İleri ve orta seviyedeki sporcular tarafından tercih edilmektedir. 

6-Weider Premium Whey Protein 

Weider firmasının ülkemizde uzun süredir varlığını sürdüren bu ürün, geniş bir pazara sahiptir. Bu da ürünün kullanıcılar tarafından memnuniyetle kullanıldığını söyleyebiliriz. 

7-Optimum Gold Standart Whey  

Fiyat olarak çok uygun olmasa da lezzet ve performans olarak sporcular açısından oldukça çekici gelmektedir. Bu nedenle de sporcular tarafından sıkça tercih edilmektedir. 

8-VPX Zerocarb 

Düşük kalorili ve sıfır karbonhidratlı yapısıyla sporcuların tercih ettiği ürünler arasında ilk sırada yer almaktadır. Fiyat anlamında çok düşük olmasa da sporcuların karşılamakta zorlanacağı kadar yüksek bir fiyatı olmadığını da söyleyebiliriz. 

9-Nutrade Premium Protein 

Alman üretimi olan protein tozu tercih sıralamasında en üst sıralarda yer alarak sporcuların tercih ettiği ilk 10 protein tozu arasına çok rahat bir şekilde giriyor. 

10-Olimp Whey Protein 

%75 oranındaki whey protein içeriğiyle dikkat çeken ürün düşük yağ ve karbonhidrat oranıyla sporcuların gönlünü fethetmiş ve en iyi 10 protein tozu listesine girmeyi hak etmiş gibi görünüyor.

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.