Tiktok Onaylanmış Hesap Nasıl Alınır?

Tiktok Onaylanmış Hesap Nasıl Yapılır?

İnternet üzerinde en çok sorulan soruların başında tiktok mavi rozet nasıl alınır, tiktok hesap onaylaması nasıl yapılır ve tiktok onaylı hesap gibi sorular sorulmakta. Tiktok uygulaması, hayatımıza girdiği günden bu yana dünyanın en çok kullanılan uygulamalarından biri haline geldi. Hal böyle olunca uygulama içerisinde kullanıcıların onaylı bir hesaba sahip olması da oldukça önemli. Peki tiktok onaylı hesap nedir? Hesaplar nasıl onaylanır ve Tiktok onaylı hesabın etkileri nelerdir? 

Bu makalemizde sizler için Tiktok onaylanmış hesap nasıl alınır, Tiktok mavi tik nasıl alınır, Tiktok hesap onaylama nasıl yapılır ve son olarak Tiktok onaylanmış hesap gibi konuları detaylı bir şekilde ele aldık…

Tiktok Onaylanmış Hesap Nasıl Alınır?
Tiktok Onaylanmış Hesap Nasıl Alınır?

Tiktok Hesabın Onaylı Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır? 

Tiktok, insanların kısa ve eğlenceli videolar oluşturması ve diğer insanlara açık bir şekilde paylaşması için oluşturulmuş bir sosyal medya uygulamasıdır. Tiktok, aynı zamanda kullanıcılarına kendileri olduğunu kanıtlamaları için mavi tik hizmetini de sunmaktadır. Ancak mavi tik hizmeti yalnızca dünyaca ünlü insanlar ve içerik üreticileri için sunulmaktadır. Ne yazık ki sıradan kişiler mavi tik hizmeti alamamaktadır. Onaylı hesaplar ise şu şekilde anlaşılmaktadır. Eğer bir kişinin adının ve hesabının yanında mavi bir çerçeve içerisinde beyaz bir tik bulunuyorsa, bu durum onaylı hesap anlamına gelmektedir. 

Tiktok Hesap Onaylama İşlemi Nasıl Yapılır? 

Uygulama içerisinde yapılacak işlemlerle ne yazık ki mavi tik almak mümkün değildir. Yukarıda da bahsedildiği üzere mavi tike sahip olabilmeniz için tanınmış biri olmanız gerekmektedir. Bu tür kullanıcılar için mavi tikli hesaplar Tiktok uygulama yetkilileri tarafından verilmektedir. Ancak sıradan bir kullanıcının mavi tikli bir hesaba sahip olması mümkün değildir. Eğer tanınmış bir kişiyseniz Tiktok uygulamasının resmi e mail hesabına mavi tikli bir hesap istediğinize dair bir mail atarsanız kısa süre içerisinde bir dönüş alınacak ve hesabınız onaylanacaktır.

Bu yazımızla alakalı ” Silinen Tiktok Hesabı Nasıl Geri Getirilir? ” başlıklı yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.