Silinen Tiktok Hesabı Nasıl Geri Getirilir?

Tiktok, özellikle son birkaç yılın en popüler uygulamalarından biri olarak karşımıza çıkmakta. Bu durumun sebebi şüphesiz Tiktok’un en eğlenceli uygulamalardan biri olması. Ancak zaman zaman yaşanan kural ihlallerinden dolayı kişilerin Tiktok hesapları kapatılabiliyor ve kullanıcılar kendi istekleriyle de bu hesapları silebiliyorlar. Bu tür durumlarda silinen Tiktok hesabı nasıl geri getirilir gibi sorular sıklıkla soruluyor. 

Bu makalemizde sizler için internette en çok araştırılan konulardan olan silinen Tiktok hesabı nasıl geri getirilir, Tiktok hesabı geri getirme, Silinen Tiktok hesabı geri getirme ve Tiktok geri getirme gibi konuları detaylı bir şekilde ele aldık.

Silinen Tiktok Hesabı Nasıl Geri Getirilir?
Silinen Tiktok Hesabı Nasıl Geri Getirilir?

Silinen Tiktok Hesabı Geri Getirme 

Tiktok kullanıcı sözleşmesini ve uygulama içerisinde bulunan yardım alanı okunduğunda ne yazık ki silinen Tiktok hesabını geri getirmenin herhangi bir yolu olmadığı gözlemlenmektedir. Yani kısaca, bu tür durumlarda hesabı kapatılan kişilerin yapabileceği herhangi bir şey bulunmamaktadır. Ancak yine de hesabınızı geri getirmek için bir şansınız bulunmaktadır. Veri kayıtlarınızdan hesabınız hiçbir şekilde silinmeyeceğinden, site yetkililerine hesabınızın haksız yere kapandığını kanıtlar ve raporlar nitelikte bir mail attığınızda kısa süre içerisinde tarafınıza olumlu veya olumsuz bir şekilde geri dönüş maili atılacaktır.  

Hesabınızın size iade edilmesinin bir diğer yolu da yasa dışı yollardan başkasının eline geçmesi ve kapatılmasıdır. Örneğin hesabınızı bir hack çetesi ele geçirdiyse ve daha sonra kapattıysa, site yetkililerine durumu kanıtlamanız halinde hesabınız size iade edilecektir. Ancak yukarıda da bahsedildiği üzere herhangi bir kural ihlali nedeniyle hesap kapanması yaşadıysanız ne yazık ki hesabınızı geri almanın herhangi bir yolu bulunmamaktadır. Bir diğer bilinmesi gereken konu ise şudur;  Tiktok hesabınız bir sebepten dolayı kapatıldıysa ve daha sonra geri açıldıysa, ne yazık ki eski videolarınızın yönetim haklarına sahip olmazsınız. Önceden yapılmış mesajlarınız ve yorumlarınız ise görülebilmektedir. Hesap ayarlarınız ile ilgili endişe duyuyorsanız Tiktok müşteri hizmetlerini arayarak detaylı bilgiyi onlardan edinebilirsiniz.

Diğer benzer yazımız olan “Tiktok Onaylanmış Hesap Nasıl Alınır? Nasıl Yapılır?” başlıklı yazımızı da incelemenizi önerir sağlıklı günler dileriz..

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.