Salonunuzdaki Kahve Köşesi

Herkesin ihtiyacı olan ve kesinlikle olması gereken konuya değineceğim. Salondaki kahve köşemizden bahsedeceğim. Evinizde kendinizi rahatlatacak bir köşeniz olmalı veya eşinizle karşılıklı konuşup günümüz teknolojisinden uzak bir köşeye ihtiyacımız var.
Aslında adı kahve köşesi olan bu bölümde kitap okumak günün stresini de atmak için mükemmel bir köşedir.
Günümüzün bir yandan nimeti olup bir yandan da baş belası olan teknolojiden bahsedeceğim. Aileler arasındaki sohbeti muhabbeti koparan teknoloji; televizyon,cep telefonu, bilgisayar gibi teknoloji ürünleri aile içi muhabbetin tamamen bitirmiştir. İşte tamda bunun için bir kahve köşesine ihtiyacınız var.
Salonunuza kahve köşesini kurduktan sonra kahve köşenizin kuralları olması lazım. Kahve köşesine geçildiğinde cep telefonları uzak bir yere bırakılıp televizyonu kapatma kuralı. Buradaki amacımız eşler arasındaki sohbeti veya bir arkadaşınız geldiğinde onla edeceğiniz sohbeti fazlalaştırmak.
Kahve köşenizi kurarken şık ve estetik olmasını da dikkat etmemiz lazım. Kahve köşemizi kurarken konfor ve rahatlığı da göz önünde bulundurmamız lazım. Kahve köşemizi kurarken klasik ve spor şeklinde kişinin isteğine göre tasarlanır.
Size bir kaç resimle klasik ve spor kahve köşesini göstereceğim.

                             Klasik kahve Köşesi


                           Spor Kahve Köşesi


Konforlu Kahve Köşesi

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.