Örgü Örerek Nasıl Para Kazanılır?

Örgü Örerek Nasıl Para Kazanılır?

Evde çalışarak ya da boş zamanları değerlendirerek para kazanmanın bir sürü yolu vardır. Bunlardan birisi de örgü örmektir. Bu işi sadece ev hanımlarının yapacağı düşüncesi yanlıştır. Ayrıca örülen örgüler farklı şekillerde satılarak da para kazanılabilir.

Örülenleri Satma Şekilleri Nelerdir?

Bunlardan birincisi ev hanımlarının evdeki boş zamanlarında örgü örerek bunları eşe dosta satmasıdır. Kadınlar arasında yapılan altın günleri örgü satmak ya da reklamınızı yapmak için biçilmiş kaftan gibidir.
Bir sürü kadın arasında örgülerinizi göstermek ve bunları satmak sizi ön plana çıkartacaktır. Ayrıca altın gününe katılan kadınların da sizin örgülerinizden kendi çevrelerinde bahsetmesi sizin için büyük bir reklam olacaktır.
Evde lif, bere, atkı, eldiven, yelek, kazak gibi ürünler ayrıca evlenecek kızlara çeyiz için havlu kenarı, nevresim, pike, masa örtüsü ve salon takımı örülerek para kazanılabilir. Bunu yapabilmek için çevrenin biraz geniş olması gerekir ki yapan kişinin adı duyulsun ve yapan kişi farklı siparişler alabilsin.
Bir diğeri ise bu işleri yapan kişinin bir dükkan açması ve orada yaptığı örgüleri satmasıdır. Bu birincisine göre daha fazla para kazandırabilir. Yine bu işin tutması için eşin dostun sizi, örgülerinizi ve dükkanınızı tanıtması gerekir.

Sosyal Medyanın Etkisi

Bunun dışında yapılan örgüler sosyal medya aracılığıyla da satılabilir. Ülkemizde ve dünyamızda sosyal medya erişimi çok fazla olmaktadır. Siz de bu teknolojiyi para kazanmak için kullanabilirsiniz. Yeni doğan bebekler, evlenecek kızlar için yapılan örgüler şu an çok revaçta.
Örgü örmek ve ördüklerini satmak sadece ev hanımlarının yapacağı bir iş değildir. Çalışan kadınlar ve öğrenciler de örgü örüp satabilir. Kendilerine ve ailelerine ek bir kazanç sağlayabilirler.

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.