2018 İkea Mutfak Modelleri

2018 İkea Mutfak Modelleri İkea Mutfak Koleksiyonu
İkea evinizin her alanında tasarımlarıyla dikkat çekmiş harika bir tercihtir. İkea’nın bu seneki kreasyonunda gri tonlarının diğer renklerle harika uyumu dikkat çekiyor.
Mutfak Modelleri
Mutfaklar kadınların gününün çoğunu geçirdiği ve orada harikalar yarattığı bir mekandır. Yaptığı yemeği sanata çevirirken içine sevgilerini de katmaları için insanlara içinden çıkmak istemedikleri bir ortam oluşturmak isteyen İkea her zaman olduğu gibi bu seferde harika mutfak tasarımlarıyla bizlere yardımcı oluyor. Kadınların rahat rahat çalışması için her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş.
Bu sene İkea mutfak tasarımlarında beyaz ve gri tonları hakim. Mutfaklarda ferahlık ve zariflik ön planda. Yer döşemesi olarak açık renkli su geçirmez parkeler tercih edilmiş. Duvarlara beyaz kare taşlar ve gri tonlarında çizgisel duvar kağıtları yerleştirilmiş. Masa olarak yine beyaz ahşap mobilyalar tercih edilmiş. Duvarlarda aksesuar olarak raflar kullanılmış. Beyaz eşyalarda gri renkler kombin edilmiş.
Aydınlatma olarak beyaz sarkıt lambalar tercih edilmiş. Her odanın vazgeçilmezi olan aksesuar olarak yeşil yapraklı bitkiler mutfağa ayrı bir hava katmış.Eşya olarak sizlere kolaylık sağlayacak şık görünümlü servis arabaları İkea tarafından bu sene mutfağınızda farklı bir tarz yaratabilir.
İkea’dan Size Mutfağınız İçin İnce Fikirler
Evyelerde paslanmaz çelik kullanılarak dayanıklılık hijyen ve uzun ömürlülük sağlanmıştır. Aynı zamanda basıncı korurken su akışını azaltan bir mekanizmaya sahip olan bataryalar tercih edilerek su ve enerji tasarrufu sağlanmıştır. Ayrıca tezgah aralarında hem görsel güzellik sağlayan hem de kullanım açısından pratiklik ve kolaylık sağlayan mutfakta çalışırken kepçeleri ve asılabilecek diğer araçları asmanıza yarayan askılara da İkea mutfaklarında yer verilmiş. Tezgahlar siyah mermer ve granit seçilmiş. Ankastre ürünler gri seçilmiş. Gri tonlarında halı ve perdelerle de mutfağa son nokta koyulmuş ve farklı bir hava verilmiş. Mutfak dolapları masif ahşap seçilmiş. U şeklinde tezgahlar dikkat çekiyor.
Açık Mutfak Modeli İkea

 

2018’in gözde mutfak modeli olan açık mutfak modellerinin sizin için en güzel yönü ferah olması. İkea’nın harika açık mutfak tasarımları insanı büyülüyor. Alanın daha geniş tutulması ve mutfağın ortasında kullanılan masa ile mutfakta çalışmak daha keyifli bir hal alıyor.

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.