Hypoxi İle Zayıflama

Hypoxi İle Zayıflama
Acısız ve ameliyat izleri olmadan zayıflatan ve Avustralya patentli bölgesel zayıflama aleti Hypoxi incelme ve zayıflama yönteminde kullanılır. Bu alet içerisine vücudun baş kısmı hariç tüm bölgesi konulur. Kapsül yapısında olan Hypoxi’de bölgesel zayıflama olarak hedeflenen bel, karın, sırt ve göbek yağlarını eritmek için vakum etkisi ile masaj tedavi yöntemi uyguluyor ve hastanın bu kabin içerisinde bulunan egzersiz aletlerini kullanarak zayıflamasını sağlıyor. Vücuda uygulanan vakum şokları, kan dolaşımının artırmak ve metabolizmayı hızlandırmak için uygulanır ve bu sayede hedef bölgede yağ oranı düşürerek bu bölgenin zayıflamasını sağlar.
Hypoxi İle Kimler Tedavi Olabilir?
Hypoxi yöntemi ile tedavi olmanın herhangi bir kilo ve yaş aralığı bulunmuyor. Tüm yaşlarda ve kilolarda olan bireyler bu yöntem ile zayıflayabilir. Kadın ve erkek her yaştan bireyler Hypoxi seansına katılarak fazla kilolarından kurtulabilir. Bu seanslar göbek eritme, kalça eritme, baldır eritme, basen eritme ve simit eritme için gerekli hareketlerinin yerine geçen özel bir tedavi metotlarıdır. Hypoxi yönteminde toplardamarlar ve lenf sistemi aktive edilerek metabolizma hızlandırılır ve kan dolaşımı canlandırılarak bölgesel zayıflamalar gerçekleşir.
Hypoxi’de Tedavi Programı
Hypoxi tedavi programı genellikle 12 seanslık paketlerin tercih edildiği görülüyor. 1 ayda gerçekleşen bu süreç, haftada 3 gün olacak seanslardan oluşuyor. Bu yöntemi kullanan bireyler, süreç sonunda yaşına, cinsiyetine ve metabolizmasına göre minimum bir bedene ulaşmak üzere hedeflenen bölgede incelme görüyor. Ayrıca 4 gün sonunda 1 beden incelme sağlayan maraton programı bulunuyor. Bu programda özel bir beslenme diyeti uygulanarak sabah ve akşam olmak üzere günde 2 seans Hypoxi yapılıyor.
Hypoxi Tedavisi Kalıcı Bir Çözüm mü?
Bu yöntem ile zayıflayan bireylerde hedeflenen bölgelerde kaybedilen yağlar, bireylerin daha sonra kilo almaları halinde bile eskisi kadar yerleşme gösteremiyor. Bireyin kilo alması sonucunda yerleşen yağlar hedef bölgelerine çok az miktarda yerleşiyor ve en önemlisi alınan kilolar vücuda genel olarak eşit şekilde yayılmalar gösteriyor.

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.