Erkeklerin En Çok Tercih Ettikleri Parfüm Modelleri

Erkeklerin en çok tercih ettikleri parfüm modelleri konusunda hemen herkesin ortak görüşü olan modeller bulunmaktadır.

Erkeklerin en çok tercih ettikleri parfüm modelleri birçok kişi için değişse de asla değişmeyecek bazı modeller bulunmaktadır. Klasik ve modern çizgileri taşıyan modeller her dönem erkeklerin vazgeçilmezleri arasında yerini almaktadır.

Erkeklerin En Çok Tercih Ettikleri Parfüm Modelleri
Erkeklerin En Çok Tercih Ettikleri Parfüm Modelleri

Fiyatının hakkını veren modellerin yanında, farklı aromaları da barındıran parfümler, uzun yıllardır erkeklerin vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. İşte en çok tercih edilenler listesi. 

Calvin Klein – CK Be EDT Erkek Parfümü 

Nostaljik kokular içerisinde bulunan ve 1996 yılında piyasaya çıkan model erkeklerin vazgeçilmezleri arasında yerini almaktadır. 

Calvin Klein – One Erkek Parfümü 

1994 yılında piyasaya çıkan model, sıkıldığı andan itibaren ortamı etkisi altına almaya başlar. Erkeklerin vazgeçilmezi olduğu gibi kadınların da erkeklerde en çok sevdiği model olarak dikkat çekmektedir. 

Carolina Herrera – 212 Men Erkek Parfümü 

Erkeklerin vazgeçilmesi olan model, yoğum bir kokuya sahiptir. Ancak yoğun olan ve ağır kokan parfümlerin aksine kokusu baş döndürücü bir etkiye sahiptir. 

Lacoste – Red Erkek Parfümü 

Tüm zamanların en iyi erkek parfümü olarak bilinen model, içerisinde yasemin ve sedir yaprağı aromalarını barındırmaktadır. 

Dior Fahrenheit Erkek Parfümü 

Erkekler için klasik ama eskimeyen bir modeldir. 1988 yılında çıkan koku hala en çok tercih edilenler arasındaki yerini korumaktadır. 

Bottega Vaneta – Pour Homme Erkek Parfümü 

2013 yılında piyasaya çıkan model kısa zamanda rakipleri arasındaki farkı kapatmış durumda. Özellikle baharat aroması ile sadece parfüm değil, aynı zamanda kalite kokmaktadır. 

Lacoste – Essential Pour Erkek Parfümü 

Baştan çıkarıcı denildiğinde ilk akla gelen modeldir. İçerisinde domates yaprakları ile turunçgil meyveleri barındıran parfümün ana aroma vericisi ise siyah biber gülüdür. 

Tom Ford – Oud Wood Erkek Parfümü 

Fiyatı pahalı olsa da verilen parayı hak eden bir model olmaktadır. Odunsu kokuların baskın olduğu modelde aynı zamanda vanilyanın ferahlatıcı etkisini de hissedebilirsiniz. 

Calvin Klein – Obessed Erkek Parfümü 

Fiyat olarak diğer parfümlere göre daha uygun olarak görülen bir modeldir. Odunsu amber ve ağaçsı kokusu ile baş döndüren bir aroması bulunmaktadır. Listelerin her zaman üst sıralarında yer alan parfüm erkeklerin vazgeçilmezleri arasında yerini korumaktadır. 

Gucci By Gucci Erkek Parfümü 

Markanın kalitesi en çok kullanılan erkek parfümü listesine girmek için yeterli olmaktadır. Resmi akşamların parfümü denildiğinde ise model ilk akla gelen olmaktadır.

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.