Burcunuzun En Bilinmedik Özellikleri

Burcunuzun En Bilinmedik Özellikleri

Burçlar genel yaşantı hakkında bilgi veren olgulardır. Kimi üzerinde çok fazla durmasa da kiminin hayat felsefesi haline gelmiştir. Öyle ki burçlar konusundaki yıllara dayanan bilgi ve tecrübesini para karşılığında sunanlar da vardır. Genel anlamda her burç için belli başlı özellikler olsa da aslında bunlar ile ilgili bilinmeyen pek çok bilgi de vardır. İşte burcunuzun en bilinmedik özellikleri ve şaşırtan gerçekler.
Gençlik Yılları Hatalar İle Doludur
Koç burçları eğlenmeyi ve gezmeyi seven kategoride değerlendirilir. Her ortamda neşesi ile ışık saçar ve ilgiyi kolaylıkla üzerine toplar. Ancak koç burcu bireyin çocukluğuna ya da gençliğine inildiğinde efkârlandığını görebilirsiniz. Çünkü pek çok hata yapmış ve bu hatalar onu çabuk olgunlaştırmıştır.
Tam Anlamıyla Güvensizdirler
İletişim konusundaki yetenekleri ve gerçeğin peşinden koşma arzusu ile bilinen akrepler aslında güvensizlik konusunda ilk sıradadır. İlişkide dengeyi tutturamamalarının yegâne sebebi de budur. Güven duvarları oldukça kalın olan akrepler güven vermekten de pek hoşlanmazlar.
Mali Konularda Güvenmeyin
Estetikliğin ve nazikliğin bayrağını taşıyan balıklar narin vücutları ve parlak gözleri ile dikkatleri kolayca üzerine çeker. Her zaman büyük hedefleri vardır ancak asla bu hedefler için çabalamazlar. Bu nedenle balık burcu bir arkadaş ya da eş edinilir ise kesinlikle mali konularda güvenilmemelidir. Çünkü bugün bulduklarını bugün harcarlar ve asla geleceğe yönelik plan yapmazlar.
Yasak ve Baskıya Asla Gelemezler
Kova burçları genellikle tam tanımlanamazlar. Bazen sessiz ve içe kapanıkken bazen de fırtınalar yaratabilirler. Ancak ipleri asla başkasına vermek istemezler ve kontrol kendilerinde olsun isterler. Eğer bir kova burcu ile birlikteliğiniz var ise asla ama asla baskı uygulamayın ya da yasak koymayın. Arkasına bile bakmadan uzaklaşmaları muhtemeldir.

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.